בית כפרי כמו בטוסקנה או בפרובנס, הוא רעיון שחולמים עליו ישראלים רבים. גם בדירה זו הדרישה שהציבו הדיירים הייתה לייצר חוויה כפרית, אך כזו שמותאמת לחיים האורבניים של תל אביב. לטובת תחושת הכפר שילבנו צבעים בהירים וריהוט רך מחומרים טבעיים כמו עץ,לזה הוספנו נגיעות של אבן וברזל תקציב הפרויקט היה גבולי ביחס להיקפו, מה שאתגר אותנו. הפתרון שמצאנו הוא להשקיע באלמנטים הקבועים כמו ריצוף, מטבח, תאורה, חדרים רטובים ונגרות כללית בראש ובראשונה רוצפה הדירה מחדש בפרקט אלון טבעי כהה, הנותן קונטרה לרהיטים הבהירים.

חשיבות נוספת יוחסה לאזור המטבח. בארץ המטבח הוא לב הבית ולכן תכננו במטבח של דירה זו אי ענק באורך 6 מטרים, המאפשר ישיבה סביבו, כדי לשמור על הסגנון של הדירה, ויתרנו על הארונות הגבוהים הסטנדרטיים, ובמקומם יצרנו יחידות נפרדות המסתירות בתוכן את המקרר ואת מוצרי החשמל השונים.הספנו ריהוט לא יקר, אך כזה שעונה באופן מלא על הקו העיצובי שנבחר

לצד הגישה הכפרית והאותנטית, דאגנו להכניס אמירה מודרנית. בכל פרויקט שאנו עושים חשוב לנו להכניס קריצה עיצובית המייצרת סוג של טוויסט בעלילה. הפעם שילבנו כיסאות שקופים של פיליפ סטארק, לצד פינת אוכל כפרית. בנוסף תלינו בסלון כורסת בועה שעיצב אירו ארניו.

מעצבים דירה יוקרתית? משפצים קיימת? זקוקים לשירותי עיצוב פנים מקצועיים ואמינים? אם כן, בוכהלטר, עיצוב פנים ואדריכלות, הוא הכתובת הנכונה עבורכם.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest