לעצב וילה

עיצוב וילה, כלומר עיצוב בית פרטי גדול יחסית הנהנה מחצר רחבה סביבו, הינה משימה די מורכבת. פרמטרים רבים נדרשים להילקח בחשבון וכן נדרש חיבור הרמוני ביניהם. תנאי השטח הגאוגרפיים ותקנון חוקי הבניה המשויך אליו צריכים להשתלב בד בבד עם צרכיו, רצונותיו, טעמו ואפשרויותיו הכלכליות של בעל הבית. על השילוב ויצירת ההרמוניה בכל הרבדים אחראים האדריכל ומעצב הפנים. לעיתים בתכנון וילה חדשה מתבצע שיתוף פעולה בין האדריכל המתכנן את המבנה עצמו והפועל מול הרשויות לבין מעצב הפנים האחראי על עיצוב פנים המבנה ובחירת החומרים ותכולת הבית.

עיצוב פנים של וילה

היות ווילה היא לרב בית רחב מידות, נדרשת עבודת עיצוב פנים דקדקנית ומאוזנת המתייחסת לכל חלל ופונקציה בנפרד ולכולם ביחד בצורה הרמונית. מתוך שיחות ההיכרות המתבצעות עם הלקוח ובהמשך לבחירת הסגנון העיצובי, על המעצב לוודא בכל שלב ושלב בתהליך כי הוא נאמן לבחירה שהתקבלה במקביל לדרישות המבנה עצמו ולמאפייניו.

היתרונות והחסרונות בעיצוב וילות

עיצוב וילות נראה לעיתים כמו חלומו של כל מעצב – מדובר בחללים פנימיים וחיצוניים גדולים המאפשרים מגוון עיצובים ושימוש עשיר בחומרים ובפריטים שונים. לרב קיימים גם משאבים כלכליים לטובת העיצוב כך שניתן להגשים חלומות רבים. אולם לעיתים יתרון זה יכול להפוך לחיסרון במידה והמעצב אינו נשאר נאמן לקו עיצובי מנחה אלא מתבלבל בין ההיצע והשפע שלרשותו – הן מבחינת גודל החללים והמרחב כולו והן מבחינת התקציב הגבוה המופנה לטובת העיצוב.

לכן חשוב ומומלץ לבחור בשירותי מעצב מקצועי ובעל ניסיון עשיר ומוכח בעיצוב וילות על כל מרכיבי עבודה זו. כמו כן חשוב ורצוי שהמעצב יהיה מומחה בתחומו ובקיא בתחומים משיקים לו, רחב אופקים המתעדכן בכל החידושים הטכנולוגים ובכלל, שבתחום העיצוב.

בונים וילה חדשה? זקוקים לשירותי עיצוב פנים לווילה, כאשר הפרמטרים החשובים לכם הם מקצועיות, אסתטיקה, שירות אמין וגם מחירים נוחים? אם כן, בוכהלטר, עיצוב פנים ואדריכלות, הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת שירותי הסטודיו, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 052-7715026

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest