זוג שילדיו כבר בוגרים ויצאו מהבית ומתגוררים בקומה עליונה בבניין יוקרה ברמת גן, פנו אלנו לעיצוב דירתם. החיבור והכימיה היו מיידים והדיירים נתנו יד חופשית לסטודיו המעצבים.

בחרנו לעצב את הדירה בסגנון עכשווי ומרגש במיוחד. החוכמה בעיצוב העכשווי היא, להצליח לתכנן חלל נקי ויוקרתי, אך לא מהודר. היה חשוב מאוד, לעצב חלל שישדר נוחות, יחד עם שמירה על ניקיון ותחושת מרחב עיצובית. מכיוון שחלל עכשווי עלול להפוך לחלל מנוכר וקר, היה חשוב לשמור על מינונים נכונים בין הקווים הנקיים, לחום ולרוך.

עוד בשלבי הקנייה של הדירה אפשרה להשפיע מראש על השינויים בבנייה עצמה. הוחלט לשנות את מיקומי חדרי הרחצה ולוותר על חדר אורחים, על מנת להגדיל את החלל הציבורי, מה שאפשר להתפרע בחלל של מעל 70 מ“ר.

בפרויקט מסוג זה, משתדלים תמיד לשלב בין הסטנדרט הניתן ע”י הקבלן ושדרוגים ותוספות ייחודיות לפרויקט. במקרה זה, שודרג הריצוף לאריחי ענק במקום הסטנדרט, מה שהביא למראה ריצפה עם מעט מאוד חיבורים. שתי בחירות יצרו את הסלון החם: הראשונה, קיר הכוח שלמעשה מגדיר במדויק את גודל פינת הישיבה בחלל, והשנייה, השטיח המהווה את גבולות ה”במה” למעגל השיחה.

בסלון, קיר הכוח בחלל הוא ספרייה העוטפת את הטלוויזיה. נבחרו ספות מעור, בגוון אבן המונחות אחת מול השנייה, מתוך שאיפה ליצירת מעגל שיחה נוח. לפינת האוכל, נבחר שולחן זכוכית עגול על מנת לייצר מחד, פינה נעימה ומאידך, החומריות שומרת על הקו העיצובי. פלטת הצבעים התבססה על גווני אפור. הרצפה חופתה באריחים ענקיים בגודל 300×100 ס”מ, בגוון בטון. למטבח, נבחר שילוב של חומרים עכשוויים, נירוסטה, בטון, פורניר עץ במינונים שיוצרים הרמוניה ויזואלית.